Bize Ulaşın

TYPOLOGIES

Keyif

DIFFICULTY

MIN. AGE

1500 $

GEZİ PROGRAMI

ISTANBUL / DUBAI

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Emirates Havayollarının EK 122 sefer sayılı uçuşu ile 20.05 de Dubai’ye hareket.

1.GÜN

DUBAI / MALDİVLER

Yerel saat ile 01:20’de Dubai’ye varışın ardından 02:45 de yine Emirates Havayollarının EK 656 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Maldivler’e hareket. Yerel saat ile 07.50 de Maldivler Havalimanının bulunduğu Hulhule Adasına varış. Özel karşılamanın ardından; otelinizin havaalanına uzaklığına göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı. Geceleme otelimizde.

2.GÜN

MALDİVLER

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17:00 de başlayıp yaklaşık 20:00 ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir; Hint Okyanusuna özgü büyük ve renkli balıklardan tutabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.GÜN

MALDİVLER

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.

4.GÜN

MALDİVLER

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler. Maldiv Adalarının en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir. Neredeyse sonsuz sayılabilecek dalış seçeneği sunmaktadır. Bu adalara gelen ziyaretçilerin %60’ının en az bir kez bu keyfi yaşadıklarını düşünecek olursak burayı bir dalış cenneti olarak adlandırmamak mümkün değil. Mükemmel iklimi ve sualtının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Tüm adaların kendilerine ait resifleri bulunmaktadır. Sualtı fotoğrafçılarının yoğun ilgi gösterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada görmenin zevkine “scuba diving” veya “snorkeling safari” turlarıyla varacaksınız. Geceleme otelimizde.

5.GÜN

MALDİVLER

Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra Island Hopping ekstra turuna katılabilirler. Bu turda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adalar ziyaret ediliyor. Genellikle tam gün süren bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşıp, balıkçı köyünün bulunduğu adalardan birinin ziyareti ve öğlen başka bir adada barbekü öğle yemeği için mola veriliyor. Yemeğiniz hazırlanırken şnorkel imkânı bulabilirsiniz. Ardından diğer adaları da dolaşarak saat 16:00 civarında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

6.GÜN

MALDİVLER / DUBAI / ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer. Emirates Havayollarının EK 657 sefer sayılı uçağı ile 09.15 de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 12.25 de Dubai’ye varış. Emirates Havayollarının EK121 seferi ile saat 14.20 de kalkış ve 18.30 da İstanbul a varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.

Rezervasyon İçin

Arama
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type