Bize Ulaşın

Sık Sorulan Sorular

Home

SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Anatolian Culture Organization misafirlerine ne gibi hizmetler sunmaktadır?

Anadolu topraklarına yolculuk temalı tüm tur, seminer ve organizasyonları düzenlemek üzerine kurulmuştur. Misafirlerimizin Türkiye ve Anadolu topraklarını tanımasını ve tecrübe etmesini sağlamaktadır. Türk ve yabancı misafirlerimize tur ve organizasyon hizmetleri vermektedir Anatolian Culture, profesyonel ekibi ile misafirlerinin uçak bileti, vize, yurt içi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bunun yanı sıra, Kongre, özel grup turlar, toplantı ve bayi organizasyonları konusunda da anahtar teslim çalışmalar yapmaktadır.

Çocuk indirimi var mı?

Çocuklara özel konsept ile hazırlanan turlarımızda mutlaka indirimlerimiz oluyor, ama yetişkin konseptli turlarda aracı yerlerden(yemek, araç, otel gibi) çocuklardanda tam ödeme alındığı için belli bir indirim uygulamamız olamıyor.

Turlarda kaç yaş çocuk sınırı var?

7 yas üstü çocuklar katılabilirler, Seyahat danışmanlarımızdan bu konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tur ücretine ulaşım bedeli dahil m?

Alınan turun koşullarına göre değişkenlik gösterir, Merak ettiğiniz her türlü konuyu Seyahat danışmanlarımıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Uçak rezervasyonlarını acentanız aracılığı ile yapabiliyormuyuz?

Acentamız aracılığı ile Dünya’nın heryerine uçak bileti temin edebilirsiniz.

Tur iptali koşulları nelerdir?

Rezervasyon iptali için kayıt ve sözleşme formunda belirtilen kurallar geçerlidir.

Rezervasyon yaptırdıktan sonra değişiklik yapmak mümkünmüdür?

Özellikle uçak bileti değişikliklerinde, bilet kuralları gereği cezası olduğundan son dakikaya bırakılmaması gerekmektedir. Uçak bileti kesildikten sonra yapılan iptal ve değişiklikler çoğu zaman cezaya tabi tutulabilmektedir. Turun tamamında ise bu kural otel ile anlaşmaya bağlı olarak değişebilmektedir.

Seyahat sigortası nedir?

Seyahat sigortası, seyahat sırasında ortaya çıkabilecek kazaları, yolculuk iptalleri veya uçak seferinin gecikmesi gibi çeşitli risklere karşı güvence sağlar. Böylece, çeşitli seyahat risklerinden mali durumunuzun etkilenmemesini sağlayabilirsiniz. Güvenli bir tatil için Seyahat Sigortasını mecburi olarak yapmaktayız.

Ödeme şekilleri nelerdir?

Rezervasyon esnasında toplam tutarın %40’lık kısmını ödeyip, kalan kısmı seyahatinizden 10 gün önce kapatabilmektesiniz. Veya anlaşmalı kredi kartları ile en avantajlı taksit seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Rezervasyon nasıl yapılır?

Öncelikle katılmak istediğiniz turu seçip, size uygun tarihe karar verdikten sonra telefon, e- mail yoluyla veya ofisimize gelerek yapabilirsiniz.

Kişiye Özel seyehat programı hazırlanabilir mi?

Sizin ya da birlikte seyahat etmek istediğiniz arkadaş grubunuzun zevklerine özel hazırlanmış, güven ve kalite üzerine kurulu seyahat seçenekleri sunuyoruz.

Gidilecek lokasyona göre giyilecek kıyafetler nasıl olmalıdır?

Herşeyden önce gideceğiniz yerin iklim şartlarına dikkat etmelisiniz. Bunları dikkate aldıktan sonra eğer yaz sıcaklarının olduğu şartlarda tatil yapacaksanız yaza uygun kıyafetler seçmeniz tavsiye edilir. Tatil yapacağınız yerde beklediğiniz hava etkenleriyle de karşılaşmaya bilirsiniz. Bunun için ani sıcaklık değişimleriyle başa çıkmak için kalın ve ağır giyecekler yerine hafif giyecekleri kat kat giymeyi tercih edin Özellikle tropical iklime sahip bölgelere giderken seyahat danışmanlarımıza mutlaka danışınız.

Tur ile ilgili bilgilendirmeyi nasıl alabilirim?

Websitemiz, instagram , facebook adreslerimizde yer alan bilgilendirme içerikleri yada birebir danışmanlarımızdan açıklayıcı bilgi alabilirsiniz.

Tur dışında vize işlemleri ile ilgili destek alabilirmiyim?

Elbette, Vize departmanımızla görüşüp vizeniz ile ilgili işlem yaptırabilirsiniz.

Vize ile ilgili prosedürler nelerdir?

Her ülkenin vize prosedürü farklı olduğundan, vize ile ilgili güncel bilgileri web sayfamızdan veya müşteri temsilcimizden alabilmektesiniz.

Yurtdışında cep telefonu kullabilir miyim?

Yurtdışında hemen hemen her bölgede cep telefonu kullanabilmektesiniz. Uzun süreli seyahatlerinizde bulunduğunuz bölgeden lokal hat alarak telefon görüşmelerinizi ekonomik hale getirebilirsiniz.

Yurtdışında kredi kartı kullanabilirmiyim?

Yurtdışının her bölgesinde Visa veya Master kredi kartınızı güvenle kullanabilmektesiniz.

Kurumsal firmam için tur, toplantı, seminer için hizmet alabilir miyim?

Ekibimizin ana ihtisas konusu konferans, kongre, ürün lansmanları, bayii toplantıları, motivasyon etkinlikleri,toplantı organizasyonu ve yönetimi gibi kurumsal etkinliklerin anahtar teslim çalışamalarını kapsamaktadır.

Sizin turlarımızdan haberdar olmak için ne yapmamız gerekiyor.

Bize internet yoluyla yada direkt olarak ulaşıp telefon ve mail adresinizi bırakmanız yeterli